Financial Strain and Homelessness
Американські вчені досліджували безхатченок. Виявилося що “нижчий дохід, безробіття та бездомність у минулому” передбачають подальшу бездомність.
І що вони радять робити таким людям?
“…особам, які переживають бездомність…. може бути корисна допомога в підвищенні фінансової грамотності, покращенні управління грошима та досягненні фінансового благополуччя”.
Якщо ви бідний і у вас немає житла, радимо вам стати багатим і тоді ви зможете собі його придбати.
Якщо ви голодний, бо у вас немає грошей на іжу, то радимо самім собі приготувати щось. Ну, скажімо, телячі реберця «Фуайо»: товсто нарізане м’ясо, щонайменше чотири сантиметри. Дві середнього розміру цибулини, п’ятдесят грамів м’якішу, сімдесят п’ять грамів натертого сиру грюєр, п’ятдесят грамів вершкового масла. М’якіш розкришити, перемішати з тертим сиром, натерти на тертці цибулю, розтопити сорок грамів олії в невеликому сотейнику, одночасно на сковорідці підрум’янити терту цибулю на маслі, що залишилося, укласти в судок на дно половину цибулі, на нього м’ясо, присмавши сіллю і перцем, і весь залишок цибулі зверху. Поверх цибулі – сир, перемішаний з м’якушем, під нього залити масло. Побризкати запіканку міцним бульйоном і вином і протримати в печі близько півгодини, додаючи вино і бульйон. На гарнір радимо кольорову капусту.
* * *
The findings showing that financial strain mediated the association between severe mental illness and homelessness support assessment of financial well-being in the context of treatment of mental illness and homeless service programs. The results suggest that individuals experiencing homelessness who have severe mental illness may benefit from assistance increasing financial literacy, improving money management, and achieving financial well-being.
https://journals.lww.com/lww-medicalcare/Fulltext/2021/04001/Financial_Strain,_Mental_Illness,_and.9.aspx