Інститут повільного і болісного з'ясування напрочуд очевидних речей

Загадка від Рональда Рейгана

Рейган на передвиборчому мітингу розповідає історію:
Хлопчик продавав маленьких кошенят поруч із заходом зі збору грошей на кампанію демократів. Коли люди розходилися, хлопчик діставав кошенят і говорив людям:
– Купіть кошеня-демократа!
А через кілька тижнів у тому самому місці був захід зі збору грошей на кампанію республіканців. І знову там стояв цей хлопчик. І, коли люди розходилися, хлопчик діставав кошенят і говорив людям:
– Купіть кошеня-республіканця!
Це помітив журналіст, який висвітлював обидва заходи, і запитав хлопчика:
– Як так, два тижні тому це ж були кошенята-демократи, що змінилося?
– За ці два тижні…

Побудував свою кампанію на розкол суспільства

В New York Times про цього кандидата в Президенти США писали: «В той же час, XXX, відступає все далі і далі на периферію американської політики, побудував свою кампанію на розкол суспільства, класичної війни і навіть навколо натяків на расизм. Його політика і світобачення застряли в минулому».
А хто цей расист-невдаха якого так полюбляли деякі українці?

Sine Cerere et Libero friget Venus

В Древньому Римі казали: “Sine Cerere et Libero friget Venus” (Венера холодна без Церери і Ліберо). Фраза походить від комедії Теренція «Євнух» , у якій Хремс використовує її, щоб заявити, що Піфія здається йому ще красивішою, ніж зазвичай, під час ХХХ, після того як він закінчив YYY.
У середні віки Цезарій Гейстербахський використовував цей вислів у своїй праці Dialogus miraculorum, щоб застерігати людей і не робити ХХХ і YYY.
Тобто мудрі римляни вважали що не слід розраховувати на кохання без цих двох речей.
Назвіть їх.

Посівач Арепо

Цей текст відомий нам з часів Римської імперії і з літературних джерел у різних частинах Західної Європи, а також Сирії та Єгипті. Найбільш ранні знахідки — два видряпані написи — були виявлені на руїнах давньоримського міста Помпеї, знищеного в результаті виверження вулкана Везувій в 79 р.
Текст послання українською мовою читається як “Посівач Арепо тримає колеса в ділі”.
Латиною SATOR AREPO TENET OPERA…
А без Гугла зможете відновити останнє слово?

Kiss a Queen

Англичанин в свое время оставил в дневнике запись что решил сделать себе подарок на день рождения и за небольшую плату (шиллинг, сегодня равен примерно трем с половиной долларов) поцеловал настоящую английскую королеву.
Интересно, многие догадаются кому желающие целоваться с монархом должны были платить деньги?
Цитата в оригинале звучит так:
I had the upper part of her body in my hands, and I did kiss her mouth, reflecting upon it that I did kiss a Queen, and that this was my birth-day, thirty-six years old, that I did first kiss a Queen.

Загадка Фрідріха Енгельса

Фрідріх Енгельс вважав що всі розумні люди, і навіть Католицька церква переконались, що проти цього, як проти смерті, немає жодних засобів чи ліків.
А про що мова?

Як Англії зламати Рейх?

Черчилль пише, як у ніч подій у цьому місці “насичений та просякнутий емоціями і почуттями, я ліг у лижко та спав сном врятованого і вдячного”.
Які події врятували англійців і згодом принесли перемогу над нацистами на думку англійського прем’єра?
P.S. За спогадами сина Вінстона його батько запланував зазделегідь саме так зламати Рейх, а ця подія запустила реалізацію його плану.

One British institution

После того, как против Пиночета возбудили следствие испанцы (по вопросу о пытках и бессудных казнях), бывший правитель был арестован прямо у себя дома в Лондоне.
Маргарет Тэтчер, вместе с президентом США Бушем-младшим навестили политика у него дома — пока представитель ООН выражал глубокую озабоченость по этому вопросу, утверждая, что неслыханно, чтобы к садисту пускали высокопоставленных гостей.
В подарок Пиночету привезли “тот кусочек Британии, который никогда вас не предаст”.
А кто никогда не предает?

Шкала мужской депрессии

Считалось что мужчины в Швеции в два раза менее подвержены депрессии, но совершают самоубийство в пять раз чаще, чем женщины.
Исследователи использовали так называемую Готландскую шкалу мужской депрессии и обнаружили, что если дополнительно учитывать симптомы депрессии, характерные для мужчин, то предположительный диагноз можно выставить в 39% (вместо 17%).
Итак, признаками депрессии по новому методу у мужчин является:
– уменьшение толерантности к фрустрации,
– раздражительность,
– злоупотребление алкоголем и другими наркотиками,
– импульсивность, враждебность (агрессивное и опасное поведение),
– переедание и промискуитет.

А по какому еще признаку можно определить что мужчине нужна психологическая помощь?

Как повысить уровень тестостерона?

Мужчины которые это практикуют, имеют на 15% больше общего и на 13% выше уровня свободного тестостерона по сравнению с мужчинами, которые никогда не делали.

1 2 3 10