Інститут повільного і болісного з'ясування напрочуд очевидних речей

Памяти павших греков

Перикл произнес изысканную погребальную речь, написанную для него Фукидидом примерно через тридцать лет после того, как он ее произнес.
— Никому не дано теперь увидеть этих павших героев, — такие памятные слова он сказал. — Но ведь и самих богов мы не видим, а заключаем об их бессмертии по тем почестям, которые они получают, и по тем благам, которые мы получаем от них.
Речь эту запомнили и повторяли многие сотни лет.
Павших же забыли еще до того, как он закончил.
Вообрази себе картину. Джозеф Хеллер

Оцените материал:
ПосредственноНиже среднегоНормальноХорошоОтлично
Пока нет оценок
Loading...

Чому нове сторіччя ніколи не починається в п’ятницю?

Якщо подивитися на календар, та поставити собі питання на які дні тижня припадає 1 січня то можна прийти до висновку, що на всі дні по черзі.
А дослідники встановили що при теперішніх календарних правилах перший день сторіччя ніколи не припаде на неділю, середу чи п’ятницю.
Давайте спробуємо довести або спростувати цю тезу?

Згадаємо що, майже кожен рік, що ділиться націло на 4 є високосним. З цього правила є виключення.
Якщо рік ділиться націло на 100 – він не високосний. Але і з цього правила є виключення, – роки що поділяються націло на 400 – високосні.
1800, 1900 не були високосними, а ось 2000 – був.
В 20 сторіччі було 25 високосних років, так як 2000 був високосним. Тобто, 365*100+25=36525 днів. Або 5217 тижнів та 6 днів.
1 січня 1901 року – вівторок.
Тому 1 січня 2000 року було на 6 днів пізніше, та припало на понеділок.
В свою чергу, 1 січня 2101 року – субота, на 5 днів пізніше.
1 січня 2201 року – четвер, на 5 днів пізніше.
1 січня 2301 року – вівторок, на 5 днів пізніше.
І 1 січня 2401 року – понеділок, на 6 днів пізніше, бо 2400 – високосний.
Таким чином, легко бачити, що перші дні сторіччя циклічно повторюються: вівторок, понеділок, субота, четвер, і знову вівторок.
Тому нам не відсвяткувати початок сторіччя у п’ятницю )

Оцените материал:
ПосредственноНиже среднегоНормальноХорошоОтлично
Пока нет оценок
Loading...

Кокосові горіхи

9 жовтня 1926 року в газеті «The Saturday Evening Post» було надруковано невелике оповідання під назвою «Кокосові горіхи». Сюжет цієї розповіді зводився до того, що якийсь будівельний підрядник хотів будь-що-будь перешкодити своєму конкурентові отримати важливий замовлення. Винахідливий клерк підрядника, знаючи пристрасть конкурента до цікавої математики, підсунув тому задачу настільки захоплюючого змісту, що конкурент, цілком поглинений її рішенням, не подав заявку у встановлений термін і втратив контракт.
Ось це завдання в тому вигляді, як її сформулював клерк. П’ять матросів і мавпа після кораблетрощі висадилися на безлюдному острові. Весь перший день вони займалися збиранням кокосових горіхів. Увечері вони склали всі горіхи до купи і лягли спати. Вночі, коли всі заснули, один з матросів, вирішивши, що вранці під час розподілу горіхів може спалахнути сварка, встав, щоб взяти свою частку горіхів. Він поділив всі кокосові горіхи на п’ять рівних частин, а один горіх віддав мавпі. Потім матрос сховав свою частку, а всі інші горіхи знову склав до кучі. Через деякий час прокинувся інший «робінзон» і зробив те ж саме. У нього теж залишився один зайвий горіх, і він віддав його мавпі. І так один за одним вчинили всі п’ятеро. Кожен з них взяв собі одну п’яту горіхів з тієї купи, яку він знайшов при пробудженні, і кожен віддав один горіх мавпі. Вранці вони поділили залишки горіхів, і кожному дісталося порівну – по одній п’ятій частині. Зрозуміло, кожен з матросів не міг не знати, що частини горіхів не вистачає, але так як у кожного з них совість була однаково нечиста, тому жоден нічого не сказав. Скільки кокосових горіхів було спочатку?
Кажуть, що вже протягом першого тижня після публікації оповідання редакція отримала близько 2000 листів. Протягом ще 20 років редакція продовжувала отримувати листи з проханням повідомити відповідь, або з новими рішеннями. І сьогодні можна зустріти це завдання в збірках математичних головоломок. Задача про розподіл кокосових горіхах існувало і до 1926 року. Більш стара версія завдання майже повністю збігається з наведеною в оповіданні. Єдина відмінність полягає в тому, що вранці при остаточному розділі горіхів в старому варіанті завдання один горіх знову виявляється зайвим і дістається мавпі, в той час як в оповіданні остаточний поділ проводиться точно, без залишку.
Відповідь на задачу допускає нескінченно багато рішень в цілих числах. Наше завдання полягає в тому, щоб знайти серед них найменше позитивне число.

P.S. Число кокосових горіхів з задачі в газеті дорівнює 3121. З нашого відео розбору задачі відомо, що 5^5=3125, а 3125— 4 = 3121 є найменше число горіхів, яке можна п’ять разів ділити на п’ять рівних частин, віддаючи при кожному розподілі один кокосовий горіх мавпі. Після п’ятикратного поділу залишиться 1020 горіхів. Це число ділиться на 5, що і дозволяє зробити шостий поділ на п’ять рівних частин так, щоб мавпа не отримала жодного горіха.

Оцените материал:
ПосредственноНиже среднегоНормальноХорошоОтлично
Пока нет оценок
Loading...

Дежавю

Автор – Sergey Dubiljer

В истории многие вещи повторяются. В той или иной степени, но тем не менее. Хорошие вещи мы склонны повторять. Тем более что история, связывая причину и следствие, учит нас делать именно хорошие вещи. Да, “делай добро и бросай его в воду” – работает. Даже в этой жизни. Необязательно быть буддистом и ждать “прихода” в следующей жизни или правильной реинкарнации.

Но некоторые вещи, повторяясь, каждый следующий раз имеют другой вкус. Причем вкус этот всё хуже и хуже с каждым следующим повторением.

В первую очередь это замечание относится к вещам, вызывающим “вау-эффект”. Вещам, по отношению к которым у нас внутри сразу возникает ощущение ” ̶А̶х̶у̶е̶т̶ь̶! А что, так можно было?”. Они хорошо работают (точнее – работают по назначению, вызывая нужный эффект) только один раз.

Казимир Малевич, собрав выставку из полотен “антиживописи” (среди которых был и любимый всеми “Черный квадрат”), стал известен. А все остальные, кто пытался рисовать черные квадраты на холсте – где они? Кто они?
Или тот же “Шредер Бэнкси” – сработал один раз, и повторять его бессмысленно. Ощущения ” ̶А̶х̶у̶е̶т̶ь̶ Как это свежо, неожиданно и адреналиново!” уже не будет.

Или, опять же, Герострат, который спалил храм Артемиды. Повторять поджог можно, но тебя если и запомнят, то лишь как безвестного мудака.

Или Калигула, который ввел своего коня сначала в ряды граждан, а потом – и в состав Сената.
Или персонаж известного предвыборного сериала, который в сериале громко и задорно рассказывал буржуям из МВФ, где находится “на***”.

Так вот, о чем я. Для того, чтобы этот эффект сработал – нужно:
а). построить какую-то почву, какую-то правильную и понятную структуру. Храм Артемиды. Школу живописи. Картинную галерею. Сенат с правилами демократии. Или на худой конец – систему международных договоров.
А потом – б). нарушить правила. Ввести в Сенат коня, спалить храм, сделать выставку картин из черных/цветных крестов, кругов и квадратов. Послать МВФ.

И прием сработает. Один раз, естественно. Потому что если в Сенате половина сенаторов будут конями – на это уже реагировать никто не будет.

Но даже в этом, единственном случае, недостаточно накакать сверху кучи других, засохших, какашек. Эффект будет только тогда, если какать на идеально вымытый и абсолютно ровный пол.

Вот и в фотографии всё точно так же работает. Сложенные в ритмичный ряд события (предметы, явления) не вызывают ярких впечатлений, но наслаждаться ими можно вечно. Как исправно работающим мягко урчащим и ритмично вибрирующим двигателем. Но мы на это внимания обращаем немного. Оно вроде как так и должно было быть. “Чего тут такого?”

Вот так, правила и законы психологии работают везде, в том числе и в фотографии. И совершенно неважно, что вы сделали картинку фулфреймом с дорогущим фиксом на открытой дырке в мануале. Если картинка не организована, если зрителю негде и незачем по ней двигаться, если ему не на что обращать внимание (если вы об этом всём не подумали) – ваша картинка суть говно. Извинити

Оцените материал:
ПосредственноНиже среднегоНормальноХорошоОтлично
Пока нет оценок
Loading...

Перше знайомство з Пратчеттом

Все нижчезазначене – плід фантазії автора. Всі персонажі не випадкові, всі збіги вигадані.

– Сучасна програма навчання у вищій школі жахлива, – сказав літній професор, склавши руки на животі. – 50 відсотків матеріалу віддано на самостійне вивчення, і у студента просто не залишається часу на відпочинок і культурний розвиток! – Далебі, культурним розвитком студенти займалися просто на парах цього шановного вченого, бо говорив він дуже тихо, і його вже з другого ряду не було чути. Звичка академіка не допускати до іспиту тих, хто за семестр пропустив більше двох лекцій, підводила студентів до одвічного питання «що робити?». Тому всі тихо сиділи відведені годину двадцять і… читали.
Усвідомлення всього глибинного сенсу ремарки почесного доктора психологічних наук відбулось надто пізно. За планом вечір повинен був минути у вирішенні домашнього завдання по матаналізу і пошуку чтива на майбутні лекції з психології. Але на мене дивилися двійко блакитних очей гості з філфаку. В мене не наступала акомодація, адже на пляшці, що стояла між нами, відбувався фазовий перехід першого роду – пар-рідина, і краплі (ці все зростаючі зародки рідкої фази), стикаючись одна з одою, зливалися в єдине ціле, опускаючись все нижче і нижче… «Nathalie, Nathalie, Nathalie», – майже не чутно іспанською наспівував в колонках співак з милозвучним імям Хуліо.

IMG_4672Ранок розпочався розумінням того, що на запитання з математичного аналізу про точки перегину кривої, незважаючи на те, що цілісінький вечір займався саме цим (точніше практичною складовою, яка полягала в знаходженні точок екстремуму), єдине що зможу осмислено зробити – виконати «пісню їжачка»: знають всі санітари, медсестри, лікарі, після їжачка можна вже не лікувати, ампутувати до біса і відразу забути, і потім з калаталом у штанях на танці ходити.
Залишилось невирішенним і питання лекції з психології. Перша пара починалася синхронно з відкриттям бібліотеки. Благо їх сусідство вселяло надію спробувати встигнути і рибку з’їсти, і на кіл не сісти. Бібліотекарки (навіть якщо вони дуже молоді і красиві) – найпунктуальніші створіння в світі. Мене відразу попередили, що «обслуговування буде з 8.00, а зараз тільки 07.56!». Але це було навіть добре, тому що був час вирішити, що обрати для читати. Пощастило, що в рамках акції «100 найкращих книжок світової літератури» хтось вивісив на стенд список «200 найкращих видань за версією BBC». «Війна і мир», «Аліса у Дивокраї» та ще декілька книг були позначені жовтим маркером, мабуть натякаючи на наявність в фонді. Рекордсменом з рахунком 15 з 200 виявився досі невідомий мені Теренс Девід Джон Пратчетт, а його «Колір чаклунства» – доступний для замовлення. Часу не залишалося, тому Толстой залишився на випадок ядерної зими в бункері.
P.S. Вважалося, що критерієм відбору на фізмат служить розум, а на філфак – краса. Ректор якось мені зізнався, що це неправда. Просто він рятував життя людей, коли такі студенти не потрапляли в медичний вуз.
P.P.S. Щастя юних років зникло і тепер на ту ж мелодію іспанець співає: «Elle avait vingt ans… C’était la folie… Nostalgie…» (Їй було двадцять… Це було безумство… Ностальгія…).
* * *
Усім відгукам на книги Пратчетта, якими б різними вони не були, притаманні дві особливості:
а) вони переказують сюжет;
б) вони цілком і повністю помилкові.
Террі Пратчетт «Що таке англійська література?»: один письменник залишив з носом фахівців, народившись в Російській імперії і проживаючи в США, написав англійською книгу, яку видав у Франції щоб мати гроші зняти номер в швейцарському готелі. Залишимо для філологів питання, що таке англійська література. Думаю спадщина англійських класиків, таких як Дуглас Адамс, Террі Пратчетт і Джеремі Кларксон, – це найкраща світова література. Правду кажучи, на відміну від української літератури, де важко виділити суттєву рису, є речі, властиві справжнім англійським авторам, – це нелюбов до Франції і імперське бачення світу. І якщо перше хоча б чимось виправдане, адже, як зауважив один італієць, «французи ліниві, схильні до наклепів, злопам’ятні, заздрісні, самовпевнені у переконані, ніби будь-хто, хто не народився французом, – дикун, ще й не терпимі до зауважень». Друга якість хоч і, починаючи з давнини, властива багатьом народам, дозволяє англійцям з гумором описувати недоліки навколишнього світу, а англійкам лежати на ліжку з закритими очима і думати про Англію.
Террі Пратчетт «Божевільна зірка»: книжки з серії «Плоский світ» цікаві безліччю оригінальних персонажів. Чого тільки вартий Хрун-Варвар, який за стандартами Пупземелля вважався мало не академіком, оскільки вмів думати і не ворушити при цьому губами, хоча не міг похвалитися особливою кмітливістю, та й уява було відсутня взагалі. Значну частину свого життя шукав золото, демонів або незайманок в біді і звільняв їх від господарів, життя і щонайменше від одної з причин страждань.
А миловидна Херра-найманка ніяк (на відміну від простої секретарки) не в змозі налагодити стосунки з протилежною статтю. Адже чоловіки не сприймають тебе всерйоз, поки ти їх не вб’єш в прямому сенсі цього слова, після чого вони взагалі перестають тебе сприймати. А вона була занадто високою, щоб стати злодійкою, занадто чесною, щоб піти по стежці найманого вбивці, занадто розумною, щоб вийти заміж, і занадто гордою, щоб обрати єдину загальнодоступну жіночу професію.
І це ще мова не зайшла про головних героїв! Хоча мабуть варто згадати ще одного – це дерев’яна Скриня, і якщо вірити описам автора, то була напів валіза, напів маніяк-вбивця, чиє ставлення до світу можна почати з визначення «кровожерливо-злісний» і танцювати від цього далі.
Отже, три дні тому в порт міста Анк-Морпорк прибув молодий чоловік, а за ним ймовірно повна золота Скриня. Як виявилося – це перший турист за всю історію Плоского світу. А піонерам іноді буває не тільки важко, а й небезпечно…
Цикл «Рінсвінд» вигідно відрізняється від інших тим, що містить техніки справжніх магічних практик. Можна дізнатися, як молодий шаман проходив дуже важливий етап своєї підготовки: їв священного мухомора, покурив святого кореня, ретельно розтер і ввів в різні отвори свого тіла містичний гриб і, сидячи під сосною в позі «лотоса», намагався зосередитися. Він мав не лише увійти в контакт з дивними секретами серця Буття, а й не втратити глузд.
Письменник чесно попереджає, що магія дуже підступна, тому чарівники роками тренуються. Якщо Ви будете бити байдики ще на розминці, то неприємні наслідки практично гарантовані. Наприклад, після закінчення практики молодий і недосвідчений шаман, доклавши надлюдських зусиль, пригадав правильну послідовність рухів, які підіймають людину понад землею. Навіть вдалося зробити пару кроків, перш ніж він глянув униз і вирішив покинути це даремне заняття, тому що у нього закінчилися ноги. Це найдурніше в магії – витрачаєш двадцять років на те, щоб вивчити заклинання і викликати собі в спальню оголених дівчат, але на той час, коли вони з’являються, навіть згадати не зможеш, яка в них потреба.

Варто зазначити, що перші дві книги закінчуються не по-англійськи, коли всі герої вмирають, а шанувальники в твіттері вгадують, кого автор вб’є наступного разу. Маємо ефектний кінець – більшість мешканців світу перебувають в стані духу, що досягається після цілого життя, присвяченого наполегливій ​​медитації, або після тридцяти секунд куріння забороненої законом травички.

Оцените материал:
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
5,00 / 1 голосов
Loading...

The World According to Clarkson

Можливо, вам не до вподоби автомобільні журнали, ви ніколи не бачили телешоу “Top Gear” на BBC, а зараз” The Grand Tour ” від Amazon, але думаю що обличчя Джеремі Кларксона вам знайоме. Навіть якщо ви не здогадуєтесь хто це.
Вікіпедія послужливо напише, що він “разом з Джеймсом Меєм був першим, хто досяг магнітного Північного полюса Землі на автомобілі”, що увійшло в один з випусків телепередачі Top Gear.
Але, навряд чи вам хтось розповість, як перетнувши кордон Канади в напрямку Північного полюса, Кларксон дістав пляшку горілки і став пити за кермом, адже в нейтральних водах немає правил дорожнього руху, значить це цілком законно! І це не тільки показали по телебаченню, а й продали на мільйонах DVD-дисків.
Тому новина, що в Україні видадуть одну з книг Кларксона (виявляється він ще відомий англійський письменник) в багатьох, спочатку, викликала позитивні емоції. Нарешті видають класиків англійської літератури. Але, це не точно. Схоже знову не так сталося, як гадалося.
Перше питання, яке виникає у читача, яку саме книгу переклали у львівському видавництві.
Назва “Джеремі Кларксон та світ довкола” не відповідає жодній його книзі. Методом порівняння фрагментів тексту можна зрозуміти, що мова йде про видання “The World According to Clarkson”, що вийшла в 2004-му і виданої російською в 2008-му під назвою “Мир по Кларксону”/“Світ за Кларксоном”, що є дослівним перекладом оригінальної назви.
Поляки, до речі, теж не стали відкривати колесо, і назвали польське видання «Świat według Clarksona».
Друге, що може збити з пантелику, це обкладинка. Можливо, оригінальна обкладинка вам і не сподобається, але і сам зміст книги припаде до душі не кожному.
Порівняйте англійське, російське та польське видання. Будь-якій людині зрозуміло, що мова йде про одну і ту ж книгу. Але, вітчизняні видавці вирішили і тут бути оригінальними. Проблема лише в тому, що книга, про яку йде мова, частина серії книг, і на кожній обкладинці зображена тварина, про яку йде мова в книзі. Можливо дизайнер обкладинки не здогадується хто такий Джеремі і про що він пише. Але обличчя десь бачив, тому вирішив не ризикувати, і нагадати читачам хто автор. Що будуть робити видавці, якщо надумають друкувати наступні книги Джеремі, поки не зрозуміло.
У будь-якому випадку дуже добре, що в Україні починають друкувати світові бестселери, які в ЄС і Великобританії продаються мільйонними накладами.

Оригінальне видання польська версія російська … хто тут зайвий?

 

Оцените материал:
ПосредственноНиже среднегоНормальноХорошоОтлично
Пока нет оценок
Loading...

Что читать на карантине?

Когда вы выбираете книгу для чтения и решили найти готовый список, то что вы ищеите? Список книг которые что? Рекомендуют к прочтению? Произвели впечатление на составителя? И еще один момент. Практически любой список рискует превратиться в рейтинг, стоит только пронумеровать его пункты. А размер? Важен ли объём текста? Или несколько страниц «Битвы» Шекли может соседствовать с циклом Сапковского, по странице на том?

Вопросов больше чем ответов, но если начать формулировать ответы, то до списков мы не дойдем за светлое время суток.

Итак, список книг, которые возможно будет интересно прочитать и вам. Наверное, как не пытайся уйти от ранжирования, мозг все же пытается сгруппировать и отсортировать. Книги поданы по мере их прочтения составителем и могут читаться в любой последовательности.

  1. Станислав Лем. «Солярис». Хорошая история о любви. Хотя многие там видят и другие смыслы.
  2. Владимир Войнович «Москва 2042». Книга о том как делать не надо, даже если тебе 20 и ты знаешь как изменить мир.
  3. Гербер Уэлс. «Война миров». Тут сложно. Если не понравиться, можно попробовать рассказы. Тот случай когда человек протаптывает дорожку по которой идти приятнее, чем по автобану построенному на ее месте.
  4. Умберто Эко. «Маятник Фуко». А затем можно «Баудалино».
  5. Джозеф Хеллер. «Уловка 22». Редкое сочетание когда грустное смешное.
  6. Джереми Кларксон. «Мир по Кларксону», тут или принимаешь и понимаешь или читаешь следующую книгу. Если понравиться – добро пожаловать в клуб.
  7. Терри Пратчет. Сложно выбрать одну из книг цикла. Сам читал последовательно. Самый сильный подцикл «Стража». Но все же, советую попробовать «Цвет волшебства».
  8. Ричард Фейнман «Вы, конечно, шутите, мистер Фейнман!». Тот случай, когда книга систематизирует опыт. Наверное, не стоит ее читать в двадцать, хотя кто знает?
  9. И на финал, хочу посоветовать читать хорошие книги. Их много. Тот же «Ведьмак» Сапковского – лучшее что читал из фентези.

А после этих книг можно смело переходить к другим рекомендациям, любезно собранным критиками 🙂

Оцените материал:
ПосредственноНиже среднегоНормальноХорошоОтлично
Пока нет оценок
Loading...

Doom Eternal + Trainer

Пришла мысль: Технологии развиваются быстрее, чем мы можем себе представить, но медленнее чем мы того хотим.
А новый Дум как признак стабильности в мире. В то время как миллионы людей оказались на вынужденном карантине, его релиз пришелся как нельзя кстати. DOOM Eternal является прямым продолжением вышедшего в 2016 году популярного шутера DOOM, в котором вас ждет новое противостояние Палача Рока и сил Ада.

Поэтому берите в руки мощное оружие и отправляйтесь по измерениям уничтожать как новых, так и хорошо знакомых по прошлым частям демонических монстров.

А тем временем пользователи Reddit обратили внимание, что разработчики опубликовали в лаунчере Bethesda exe-файл игры DOOM Eternal без защиты Denuvo — он весил всего 67 Мб вместо 369 Мб. В итоге пиратам даже не пришлось ничего взламывать и игра доступна для скачивания.
А через день был готов уже и Trainer (1.07).

Йесод и все все все обращает внимание: На фоне общего кризиса гейм-индустрии, новый «Дум» образчик того как можно пятый раз бахнуть снаряд из РПГ (BFG, извините) в одну воронку и это будет красиво. Старейшей франшизе больше лет, чем большинству ее игроков — первая часть вышла в 1993 году — а она живее всех живых и берет высоту за высотой с шотганом наперевес.

Графика — отменная. Разнообразие оружия, апгрейдов к нему, скиллов и монстров — высокое. Однако, важнее всего сюжет(да, он наконец появился). Есть вещи крайне вредные в реальной жизни, но обладающие огромным творческим потенциалом: мачизм, мистика, ксенофобия и конспирологическое мышление. Именно они превращают «Дум» в яркую звезду Полынь на фоне импотентских миллениал-хитов.

Ранее безымянный космодесантник получает довольно детально прописанную биографию. Для тех кто не разобрался: во всех «Думах» герой один и тот же. Это мускулистый шатен-европеоид с грубыми чертами лица, живое воплощение ярости и ненависти, помешанный на униформе, оружии и борьбе с «исчадиями Ада». Любимое оружие — дробовик. В «Вечности» мы узнаем, что между 3 и 4 частью игры он, находясь в аду, провалился сквозь время и пространство.

Тысячи лет назад Думгай оказался на планете гуманоидов аргента и после долгого и кровавого пути стал одним из Ночных Стражей(местные джедаи), чтобы, после грандиозного предательства, проиграть финальный бой чертям из Ада и быть замороженным на века. В наше время он пробуждается Палачом Рока — сверхчеловеком наделенным невероятной силой и защитой с помощью древних технологий и участия Серафима(члена еще одной инопланетной расы «ангелов»-Творцов).

так выглядит актер озвучки

В игре мы на краткий момент видимо не только его лицо сквозь щиток шлема, но и слышим голос, а также видим флэшбеки и читаем отрывки истории, позволяющие собрать пазл сюжета воедино…

Представьте себе, идет 2020 год, а на выкатывают боевик о «белом полубоге», который сражается против союза «либеральных элит»(супертехнологичный коллективный разум Творцов) и невероятно уродливых SJW-демонов(сборища гротескных толстяков и бодимодифицированных фриков). Одним словом, экранизация Лавкрафта и романов Юрия Петухова в одном флаконе!

Причем, создатели прекрасно понимают, что они делают. В эпоху игр от лица орков и гоблинов и прочей рефлексии, в «Думе» главные злодеи среди людей — эффективные менеджеры из корпорации OAC, которые превратились в культистов ада(читай SJW). Их воплощением является голограмма «феминистки» на протяжении игры называющая демонов «альтернативно живыми» и требующая например сдавать для них кровь(желательно, всю).

Короче не просто игра, а феномен. Для кого-то тревожный, для кого-то обнадеживающий и требующий пристального анализа от всех знатоков масскульта.

Оцените материал:
ПосредственноНиже среднегоНормальноХорошоОтлично
Пока нет оценок
Loading...

Кролик Джоджо / Jojo Rabbit

В из оскароносцев этого года хочу отметить картину “Кролик Джоджо”. А точнее героя второго плана капитана Кленцендорфа.
Как по мне – очень интересный сильный персонаж. Храбрый и смелый, преданный своей стране до последней капли крови понимает что она пошла не туда.
Он спасает евреев и воюет с американцами которые освобождают Германию.
В любом деле он должен быть лучшим. И если на фронт уже не берут, то он подготовит десятилетних юнцов так, что его дети из Юнгфолька под обстрелом советов и союзников решительно вступают в бой.
И перед расстрелом он думает не о себе, а как спасти своих воспитанников. Для него нет права на побег, ведь как говорят в Спарте aut cum scuto, aut in scuto (со щитом или на щите), но у Йоханнеса должен быть шанс на вторую попытку.

Оцените материал:
1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5
1,00 / 1 голосов
Loading...

Про силу социальных сетей

Один блогер написал сегодня в Твиттере про другого блогера: “The so-called “Supreme Leader” of Iran, who has not been so Supreme lately” (“Так называемый «верховный лидер» Ирана, в последнее время не был таким Верховным”).

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1218297466656829440

В прошлый раз его опонент отвечал “You can’t do anything” (“Ты не можешь ничего сделать”).

https://twitter.com/khamenei_ir/status/1212301034871279616

В этот раз молчит. Наверное, потому что ракеты и твиты всегда эффективнее чем только твиты.

Оцените материал:
ПосредственноНиже среднегоНормальноХорошоОтлично
Пока нет оценок
Loading...
1 2 3 11