Інститут повільного і болісного з'ясування напрочуд очевидних речей

Джефф Сазерленд – Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час

Джеффу 73 роки. Можливо в нього болить спина і внуки на так часто навідують як хотілося би. А колись він військовий льотчик, здійснив понад 100 бойових вильотів у В’єтнамі. Сьогодні це чомусь нікому не цікаво. Ти віддав роки життя будучи кадетом у Вест-Пойнті щоб боронити Батьківщину, а ця молодь цікавиться лише комп’ютерами. Це треба виправити. Тому Джефф повернувшись зі В’єтнаму захищає дисертацію та стає професором математики. Тепер він навчить їх працювати. Треба як в армії – поділив складну задачу на прості частини і кожен сержант, тобто тімлід зможе її виконати.
Кажуть це вже придумали і назвали філософія Unix, але хто заважає відкрити її заново?
Наче справа йде, і гроші платять, ти пропрацював вже в одинадцяти компаніях, навіть технічним директором побував, але в жодній не залишився і тепер тобі 73.
Що робити? Мабуть напишу книжку як винайдений тобою процес розробки проєкту, що згуртовує команду навколо Майстра, дозволив підвищити ефективність праці у три, п’ять, ні, краще напишемо в десять разів!
Є одна проблема, що писати? Всі поради ти виклав на двох аркушах А4, а більше то і писати немає про що. Хіба що як я в танкє гарєл, я льотчік, в мене понад 100 бойових вильотів.
Чи треба читати/купувати цю книгу?
Якщо ви не збираєте бібліотеку макулатури на тему як вийти з зони комфорту – то ні. Але якщо ви хочете знайти Грааль чи систему як зробити і робити все краще – то безумовно це чергова сходинка до просвітлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.