Інститут повільного і болісного з'ясування напрочуд очевидних речей

Майбутнє світової історії

13 жовтня 54 року Агрипіна молодша, дочка Агрипіни старшої (яку стратили 18 жовтня 33 року), і вона ж сестра римського імператора Калігули (убитого 24 січня 41 року) отруїла свого чоловіка римського імператора Клавдія.

11 лютого 55 року її син, юний імператор, Нерон отруїв свого зведеного брата Британника. А 20 березня 59 року за його наказом убита його мати, Агрипіна молодша.

9 червня 68 року щоб уникнути гіркої долі, що чекала на нього, сам Нерон випив отруту і вирушив до мами, брата, дядька, вітчима і до бабусі одночасно.

У цей період з 41 по 65 рік один митар, один лікар, один рибалка, один теолог, два тесляри, і ще одна людина без певного роду заняття, в тиші римських провінцій написали 22 із 27 книг Нового Завіту.

Сучасники не помітили ці праці, оскільки були поглинені кримінальною гризнею у верхніх шарах їхньої атмосфери.

Сучасники думали, що цей некрополь і є найяскравішими подіями їхньої нескінченно великої епохи, що визначають хід світової історії у Вічному Римі.

Тим часом майбутнє світової історії скромно подряпували рибалка Петро, тесляр Яків, колишній податковий інспектор Матвій, лікар Лука, теолог Павло і т.д.

Як же далеко світ просунувся вперед. І як мало змінилися ми. ;)
(с) Олександр Пасхавер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.